Предмет: Химия,
автор: queen0408
Обчисліть масу солі , яка утвориться в результаті взаємодії натрій гідроксиду масою 80 г з етановою кислотою .
Ответы
Автор ответа:
21
Дано:
m(NaOH)=80 г
Знайти:
m(CH3COONa)-?
M(NaOH)= 40 г/моль
n(NaOH)=m/M = 80 г/40 г/моль = 2 моль
M(CH3COONa) = 82 г/моль
СH3COOH + NaOH = CH3COONa + H2O
З рівняння реакції бачимо,що n(CH3COONa)=n(NaOH)= 2 моль
m(CH3COONa)= n*M = 2 моль*82 г/моль = 164 г
Відповідь: 164 г
m(NaOH)=80 г
Знайти:
m(CH3COONa)-?
M(NaOH)= 40 г/моль
n(NaOH)=m/M = 80 г/40 г/моль = 2 моль
M(CH3COONa) = 82 г/моль
СH3COOH + NaOH = CH3COONa + H2O
З рівняння реакції бачимо,що n(CH3COONa)=n(NaOH)= 2 моль
m(CH3COONa)= n*M = 2 моль*82 г/моль = 164 г
Відповідь: 164 г
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: juliya20090422
Предмет: Математика,
автор: angelinasander7
Предмет: Биология,
автор: georgijpavlovskij621
Предмет: Обществознание,
автор: Незнайкасовсемка
Предмет: География,
автор: NatashaKhismatulina