Предмет: Химия,
автор: queen0408
Обчисліть масу етанової кислоти і об'єм води , які необхідно взяти для приготування 500 г розчину з масової часткою кислоти 0,06 .
Ответы
Автор ответа:
28
Дано:
m(poзч) = 500 г
ω(СН3СООН)= 0,06
Знайти:
m(CH3COOH)-?
V(H2O)-?
m(CH3COOH)= 500 г*0,06 = 30 г
m(H2O) = 500 г-30 г = 470 г
V(H2O) = 470 г/1 г/мл = 470 мл
Відповідь: Для приготування 500 г 6% розчину етанової (оцтової) кислоти необхідно взяти 30 г оцтової кислоти та 470 мл води.
m(poзч) = 500 г
ω(СН3СООН)= 0,06
Знайти:
m(CH3COOH)-?
V(H2O)-?
m(CH3COOH)= 500 г*0,06 = 30 г
m(H2O) = 500 г-30 г = 470 г
V(H2O) = 470 г/1 г/мл = 470 мл
Відповідь: Для приготування 500 г 6% розчину етанової (оцтової) кислоти необхідно взяти 30 г оцтової кислоти та 470 мл води.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: angelinasander7
Предмет: Биология,
автор: georgijpavlovskij621
Предмет: Геометрия,
автор: bulatan047
Предмет: География,
автор: NatashaKhismatulina
Предмет: Математика,
автор: Яночкаloveрапапа