Предмет: Физика,
автор: Max11111111111111jd
розрахуйте тиск , що чинить на підлогу хлопчик маса якого 45 кг а площа підошви одного черевика який стикаїця з підллгою =140см³
Аноним:
140 см кв.
Ответы
Автор ответа:
4
Дано: m=45 кг; S=140 cм²=0,014 м²; р - ?
----------------------------------------------------------
р=F/2S=mg/2S=45*10/(2*0,014)=450/0,028 Н/м²≈16071 Па≈16 кПа.
----------------------------------------------------------
р=F/2S=mg/2S=45*10/(2*0,014)=450/0,028 Н/м²≈16071 Па≈16 кПа.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: lizakovalenko97
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dilaajtuganova
Предмет: Русский язык,
автор: evdoeralaw
Предмет: Математика,
автор: KOPOJI1
Предмет: Математика,
автор: lisaaa3