Предмет: Химия,
автор: VitalikT2004
Обчислити кількість речовини лугу NaOH яка необхідна для нейтралізації 0. 1моль сульфатної кислоти
Ответы
Автор ответа:
6
n(H2SO4) = 0.1 моль
H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2H2O
n(NaOH) = 2n(H2SO4) = 0.2 моль
m(NaOH) = n(NaOH) * M(NaOH) = 0.2 * 40 = 8 г
0.2 моль, 8 г
H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2H2O
n(NaOH) = 2n(H2SO4) = 0.2 моль
m(NaOH) = n(NaOH) * M(NaOH) = 0.2 * 40 = 8 г
0.2 моль, 8 г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: larisaonisenko542
Предмет: Обществознание,
автор: vatavarina
Предмет: История,
автор: milanaselina052019
Предмет: Математика,
автор: Регистр1йай
Предмет: История,
автор: зайка274