Предмет: Физика, автор: ерпнг

тіло кидають угору надаючи йому кінетичну енергію300Дж.На якійсь висоті кінетична енергія зменшилася до 120Дж. Якою буде потенціальна енергія тіла на цій висоті?Опором повітря знехтуйте.

Ответы

Автор ответа: slavazabolotivoyt1qo
155
Із закону збереження енергії: Ек1+Еп1=Ек2+Еп2
Еп1= 0
Ек1= 300
Ек2= 120
300+0=120+х
х= 300-120
х=180Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sogonov54