Предмет: Физика,
автор: YarikQuizy
Розрахувати скільки потрібно коштів щоб оплатити роботу 5 ламп за 5 годин потужністю 300 Ватт при вартості одного кіловата 50 копійок
Ответы
Автор ответа:
1
300*5=1.5квт
1.5*5год=7.5квт
7.5*0.5грн=3.75грн
1.5*5год=7.5квт
7.5*0.5грн=3.75грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: diana4096
Предмет: Литература,
автор: lol90810
Предмет: История,
автор: dizbasar249
Предмет: Математика,
автор: Шкура132
Предмет: Алгебра,
автор: medvedus2000