Предмет: Українська мова, автор: sashafalkovskij9304

твір у публіцистичному стилі на суспільну тему . Моя громадська діяльність

Ответы

Автор ответа: dogh971
0

Объяснение:

У наш не зовсім простий час, коли мітинги, вибори, перевибори, пікети, голодування й візити високих гостей змінюють одне одного з блискавичною швидкістю, людина має бути твердою, як криця, принаймні в психологічному плані. Вірити можна лише собі. Найважче сьогодні нам, молодим. Наступні вибори пройдуть за нашою участю. Але які це будуть вибори?

Партій, течій, організацій в Україні, на мій погляд, над­то багато. Чому, питається, американці обходяться двома партіями – республіканською та демократичною? Кожна з фінансових груп радо вкладає гроші в політику. Здаєть­ся, дуже скоро в кожного багатія буде власна кишенькова партія, яку можна випускати на демократичну прогулянку або ж притримувати схованою до часу. Дуже хочеться вірити, що не всі українські такі.Як на мене, будь-яка партія гарна, коли вона дбає про народ. Коли батьки працюють, юнацтво вчиться, а малюки ходять до дитячого садка. Коли в усіх є гроші не лише на хліб, а й на одяг та лікування. Коли країну поважають в усьому світі, а її громадяни можуть мандрувати простора­ми планети просто заради відпочинку. Ось тільки як правильно вибрати оту “партію щастя”? Адже українці вже стільки разів болюче помилялись. Усі ж політики обіця­ють одне й те саме: добробут, порядок, свободу. Виявляєть­ся, що всі слова, які приємно чути, ми бачимо на лозунгах передвиборчих кампаній.

В Україні бували періоди, так би мовити, суспільно-політичного затишку. Тоді люди ставали добрішими, щед­рішими й навіть дещо розумнішими. Тоді згадувалося не лише про хліб насущний. Тоді в повітрі було менше розчинено люті й ненависті. Ці часи минулися, але вони неод­мінно повернуться до нас.

Кидаючи до урни свій виборчий бюлетень, стаючи чле­ном якого-небудь руху, пам’ятай, що твій вибір залежить лише від тебе і ні від кого іншого. З мільйонів таких виборів складається вибір народу, вибір суспільства. А далі – майбутнє, у якому є місце для кожної людини, незалежно від віку, статі, уподобань, раси й цілої низки інших, абсолютно зайвих у XXI столітті ознак.

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: kostaeme
Сдать решение задачи 3-Развёртка параллелепипеда
Задача 3: Развёртка параллелепипеда
Необходимо изготовить прямоугольный параллелепипед со сторонами a, b, c (a < b < c) из развёртки.

Прямоугольный параллелепипед — это «коробка», у которой все грани — прямоугольники. Две грани имеют размеры a × b, две грани — размеры a × c и две грани — размеры b × c.

Развёртка — это плоская фигура, представляющая собой шесть прямоугольников (граней), соединённых сторонами. Если согнуть развёртку по сторонам прямоугольников, то из неё можно собрать параллелепипед.

На рисунке ниже изображена одна из возможных развёрток параллелепипеда размера 1 × 2 × 3.



У вас есть бесконечный лист материала, но стоимость вырезания развёртки на станке зависит от длины периметра развёртки, поэтому вы хотите определить минимально возможный периметр, который может иметь развёртка. Определите значение этого периметра. Предполагается, что a < b < c.

Ответом на эту задачу является некоторое выражение, которое может содержать целые числа, переменные a, b и c (записываемые английскими буквами), операции сложения (обозначаются «+»), вычитания (обозначаются «−»), умножения (обозначаются «*») и круглые скобки для изменения порядка действий. Запись вида «2a» для обозначения произведения числа 2 и переменной a неверная, нужно писать «2 *a».

Пример правильной формы записи ответа:

2*a + (b*c - a) * b