Предмет: Физика,
автор: 4rtovka
за який час заряд у 200 Кл проходить через мідний дріт завдовжки 40 м і площею поперечного перерізу 1мм^2 якщо напруга між кінцями дроту 80В
Ответы
Автор ответа:
1
q=200 Кл
L=40 м
S=1 мм²
U=80 В
t=?
200 Кл * 0,0171 Ом*мм²/м * 40 м / 1 мм² / 80 В=200 Кл * 0,684 Ом / 80 В=200 Кл / 116,96 А≈1,71 с.
L=40 м
S=1 мм²
U=80 В
t=?
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: vladimirivanov1009
Предмет: Другие предметы,
автор: bakytbekovnurislam74
Предмет: История,
автор: darar408
Предмет: Математика,
автор: ygalek
Предмет: Математика,
автор: nikitun1