Предмет: Математика, автор: Sixik

Построить график уравнения с двумя перемеными 4х+5у=20

Ответы

Автор ответа: madifay
1
4x+5y=20
4x=20-5
x=5-5/4y
4×(5-5/4y)+5y=20
20-5y+5y=20
0=0
y∈R (у - любой)
на графике: (5; 0), (0; 4)
пересечение с осью y: (0; 4)
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: student444477
Здравствуйте! Можете пожалуйста помочь с практической по истории Украины 8 класс. Тема: Військове мистецтво, традиції та побут українського козацтва. Буду очень благодарна, поставлю все звёзды.
Практична робота:
Військове мистецтво, традиції та побут українського козацтва

1. Традиції та побут.
Завдання 1. Уважно прочитайте уривки з документів і дайте відповідь на запитання:
1. Якими були основні заняття козаків та як саме вони ними займалися?
2. Якими були особливості козацького побуту на січі?
3. У чому, на вашу думку, полягав головний сенс обряду побратимства?
На фото текст. Вот ещё три

З опису В. Антоновича «Про козацькі часи на Україні»
«Життя запорозьких козаків у самій Січі й життя в зимівниках і бурдюгах значно відрізнялося одне від одного. На Січі жили неодружені козаки і в Січ аж ніяк не допускали жінок, чи буде то мати, сестра або стороння жінка для козака. Запорозьким козакам не дозволяється бути одруженими усередині їхніх жител (В Січі), а які вже одружені, повинні, щоб дружини їх жили в близьких місцях, куди їздять вони до них тимчасово, але це потрібно робити так, щоб не знали старшини. Звичай нежонатості запорізьких козаків може бути пояснений перш за все їх військовим станом. Постійно зайнятий війною, постійно в погоні за ворогом, постійно піддаючись різного роду випадкам, запорожець не міг, зрозуміло, і думати про мирне сімейне життя…

Із праці О. Апанович «Побратимство у запорозьких козаків»
Серед січовиків був поширений звичай «побратимства», корені якого сягають у первіснообщинний період історії людства. Два одиноких запорожця укладали між собою «вічний союз» про взаємне піклування. Вони зобов’язувались вчасно поспішати на допомогу один одному, відводити несподівану небезпеку, визволяти і навіть жертвувати життям один заради одного, якщо це буде необхідно.
Присягу на взаємну вірність і відданість до скону вони скріплювали своєрідним ритуалом: тримаючи чашу побратимства обіруч, пили з неї… Щоб дружба мала силу закону, побратими йшли до церкви й тут у присутності священика давали «заповітне слово» Потім побратими ставили
власноручні підписи, слухали молитву або відповідне місце з Євангелія, дарували один одному хрести й ікони, тричі цілувалися і виходили з церкви наче рідними братами до кінця життя.
…Побратимство надавало великої сили. Воно було однією з таємних причин їх непереможності.»

Предмет: Литература, автор: nastya147095