Предмет: Физика,
автор: vkrivoshlikov
ПОМОГИТЕ !!! 100 БАЛЛОВВВВ! ЗАДАЧКА
Снаряд масою 50 кг який рухався зі швидкістю 450 м/с, потрапляє у платформу масою 8 т, що рухалась назустріч снаряду зі швидкістю 10 м/с. З якою швидкістю буде рухатись платформа після зіткнення зі снарядом???
Ответы
Автор ответа:
6
Дано:
m снаряда = 50 кг
v снаряда = 450 м/ с
m платформы = 8 т = 8000 кг
v платформы = 10 м/с
Найти: V - ?
Закон сохранения импульсов + движение навстречу ( поэтому будем подставлять в формулу "-") : m платформы ·v платформы +m снаряда ·v снаряда = (m платформы +m снаряда)·v
V = (m платформы·v платформы - m снаряда·v снаряда ) / (m платформы+m снаряда ) = (8000*10-50*450) /( 8000+50) = 7,1 м/с
Ответ: 7,1 м/с
m снаряда = 50 кг
v снаряда = 450 м/ с
m платформы = 8 т = 8000 кг
v платформы = 10 м/с
Найти: V - ?
Закон сохранения импульсов + движение навстречу ( поэтому будем подставлять в формулу "-") : m платформы ·v платформы +m снаряда ·v снаряда = (m платформы +m снаряда)·v
V = (m платформы·v платформы - m снаряда·v снаряда ) / (m платформы+m снаряда ) = (8000*10-50*450) /( 8000+50) = 7,1 м/с
Ответ: 7,1 м/с
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ,
автор: elenalotnyk777
Предмет: Українська мова,
автор: nikitavoronol2
Предмет: Химия,
автор: dianaplakhinovva
Предмет: История,
автор: аня1473
Предмет: Математика,
автор: evasugail25имам