Предмет: Химия,
автор: lizasviatnenkooyfxup
Визначие молярну масу газу, порцiя якого масою 1,6 г займає об'єм 2,24 л (н.у.)
Ответы
Автор ответа:
16
n=V/Vm=2.24л/22,4л/моль=0,1 моль
M=m/n=1.6г/0,1 моль=16г/моль
Вероятно,одноатомный кислород-О
M=m/n=1.6г/0,1 моль=16г/моль
Вероятно,одноатомный кислород-О
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ilamanowaaylar200909
Предмет: История,
автор: ulanagoreckaa934
Предмет: Литература,
автор: umnica1024
Предмет: Математика,
автор: юлия11223344
Предмет: Математика,
автор: эла4