Предмет: Химия,
автор: artur0852
Пожалуйста помогите хто нибудь эта химия меня убивает.
Обчисліть масу естеру, який утворюється при взаємодії метанової кислоти масою 50 г з етанолом.
Ответы
Автор ответа:
11
HCOOH+C2H5OH=HCOOC2H5+H2O
n(HCOOH)=m/M=50г/46г/моль=1,09 моль
m(HCOOC2H5)=n*M=74г/моль*1.09моль=80,66г
n(HCOOH)=m/M=50г/46г/моль=1,09 моль
m(HCOOC2H5)=n*M=74г/моль*1.09моль=80,66г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: ilamanowaaylar200909
Предмет: Математика,
автор: nastyufrolova5
Предмет: Математика,
автор: nailyusupov09
Предмет: Математика,
автор: SemyonovaSofya
Предмет: Литература,
автор: novex81