Предмет: Физика,
автор: миша19776544кристиан
вагонетка масою 1,5т, що рухається зі швидкістю 6 м/с, наштовхується на упорний буфер .Якою є жорстокість пружини буфера,якщо внаслідок удару її максимальне стиснення становило 0,15 м? Втратами механічної енергії знехтуйте.
Ответы
Автор ответа:
260
По закону сохранения энергии кинетическая энергия движущейся вагонетки превратилась в потенциальную энергию сжатой пружины.
.
Отсюда к = (mV²/x²) = 1500*36/ 0,0225 = 2400000 H/м или 2,4 МН/м.
Отсюда к = (mV²/x²) = 1500*36/ 0,0225 = 2400000 H/м или 2,4 МН/м.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: lera9338036
Предмет: Русский язык,
автор: tsakigawa
Предмет: Русский язык,
автор: sosjjsksjs
Предмет: Физика,
автор: Proximo32