Предмет: Физика, автор: davramhuk

визначити довжину нікелінового дроту з якого виготовлена спіраль електричного чайника якщо за напругу 220в. через неї проходить струм 2,2 а площа перерізаного дроту 0,12мм²

Ответы

Автор ответа: malakasha
40
Дано: 
U= 220 В 
I = 2,2 А 
S= 0,12 мм^2 
 Найти: l-? 
_____________
Решение: 

1) I= U/R → R= U/I = 220/2,2=100 Ом 
2) R= ρL/S 
3) Соединим формулы в одну: I=US/
ρL
4) Выразим L :L = RS/
ρ 

l=
 \frac{100*0,12}{0,028} =  \frac{12}{0,028} = 428,6  
Ответ: 428,6 м 

davramhuk: Поможиш ещё одну?
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: madyakrasnockamsk279
Предмет: Химия, автор: andrejchirbus
Предмет: Математика, автор: nakovnik