Предмет: Физика,
автор: Насттттч
яка потужність електрочайника , якщо при напрузі 220 в за 1 хв через його спіраль проходить 165Кл електрики
Ответы
Автор ответа:
127
P=IU
I=q/t
P=qU/t
P=165*220/60=605Вт
I=q/t
P=qU/t
P=165*220/60=605Вт
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: vika56kxnk
Предмет: Литература,
автор: polinabakaras84
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним