Предмет: Физика,
автор: kws19
якої швидкості набула стріла випущена вгору масою 50 г якщо перед пострілом лук був деформований на 10 см? Коефіціент жоркості лука дорівнює 2 кН/м. Опором повітря знехтувати
Ответы
Автор ответа:
14
m*V^2/2=k*x^2/2
V=x*sqrt(k/m)=0,1*sqrt(2000/0,05)=20 м/с
V=x*sqrt(k/m)=0,1*sqrt(2000/0,05)=20 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: matvejzaharov893
Предмет: Математика,
автор: pipukaprosto8
Предмет: История,
автор: fedextraffic
Предмет: Химия,
автор: Tatyana111111112