Предмет: Физика, автор: klisanatala

Який об'єм води витісняє колода якщо на неї діє виштовхувальна сила 4к/н

Ответы

Автор ответа: 4yv1
1
Дано:
Fв=4 кН
р=1000 кг/м³
Знайти: V-?
F=pgV;
V=F / pg=4000÷1000×10=0.4 м³.
4 кН=4000 Н
В-дь: V=0.4 м³
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: tymaikraft