Предмет: Химия,
автор: annyyyyyyyynayyyy
визначте об'єм вуглекислого газу ,що виділився при прожарюванні 1 кг технічного магній карбонату с масовою часткою домішок 16%
Срочно нужна помощь
Ответы
Автор ответа:
0
MgCO3-(t)->MgO+CO2
m(MgCO3)=1000г*0,84=840 г
n(CO2)=n(MgCO3)=m/M=840г/84г/моль=10 моль
V(CO2)=n(CO2)*Vm=10моль*22,4л/моль=224 л
Ответ: 224 литра
m(MgCO3)=1000г*0,84=840 г
n(CO2)=n(MgCO3)=m/M=840г/84г/моль=10 моль
V(CO2)=n(CO2)*Vm=10моль*22,4л/моль=224 л
Ответ: 224 литра
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sashaays19
Предмет: Геометрия,
автор: anton173665
Предмет: Математика,
автор: mmmtyjrtyj
Предмет: Математика,
автор: моникавика