Предмет: Физика,
автор: nastasaf15
Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 25 м/c. На якій висоті потенціальна енергія тіла дорівнює його кінетичній енергії? пжжжжжжжжжж срочно
Ответы
Автор ответа:
27
Eкин(начало)=mv^2/2
Eкин(начало)=Екин(конец)+Епот(конец)
Екин(конец)=Епот(конец)
Eкин(начало)=2Епот(конец)
mv^2/2=2mgh
v^2=4gh
h=v^2/4/g=15.94м
Eкин(начало)=Екин(конец)+Епот(конец)
Екин(конец)=Епот(конец)
Eкин(начало)=2Епот(конец)
mv^2/2=2mgh
v^2=4gh
h=v^2/4/g=15.94м
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: EdisonPtsYoutube
Предмет: Информатика,
автор: kamronmamatov550
Предмет: Английский язык,
автор: makaana
Предмет: Математика,
автор: юля1424
Предмет: Математика,
автор: аяука26
Потенциальная энергия = m*g*h
m*V²/2 = m*g*h
V²/2 = g*h
h = V²/(2*g) = 625/(2*10) = 31,25 м.
Ответ: 31,25 м.