Предмет: Физика,
автор: karinazizizi13
на якій глибині тиск морської води становить 2060 кПа?Прийняти g=10H/кг.
Ответы
Автор ответа:
3
p=pgh
h=p/(pg)
h=2060000/(1030*10)=200м
h=p/(pg)
h=2060000/(1030*10)=200м
Автор ответа:
5
Формула давление в жидкости p=ρgh. Отсюда h=p/ρg
ρ морской воды = 1030кг/м3
h=2060*10^3/10*1030=200м
Ответ:200м
ρ морской воды = 1030кг/м3
h=2060*10^3/10*1030=200м
Ответ:200м
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: yq5qn8wsbh
Предмет: Литература,
автор: normatovdaler0
Предмет: Геометрия,
автор: anavasilevna030
Предмет: Химия,
автор: Katya84858393
Предмет: Литература,
автор: коля430