Предмет: Химия,
автор: nastiaUA
оцтова кислота масою 180 г взаємодіє з етаном. Маса (г) органічної речовини, що утворилась дорівнює
Ответы
Автор ответа:
5
Этерификация:(не этан,а этанол)
CH3COOH+С2H5OH=CH3COOC2H5+H2O
n(CH3COOH)=m/M=180г/60г/моль=3 моль
n(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)
m(CH3COOC2H5)=n*M=88 г/моль*3 моль=264 г
CH3COOH+С2H5OH=CH3COOC2H5+H2O
n(CH3COOH)=m/M=180г/60г/моль=3 моль
n(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)
m(CH3COOC2H5)=n*M=88 г/моль*3 моль=264 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: frizislp
Предмет: История,
автор: cherniavskayanastya
Предмет: Алгебра,
автор: yefryushkina07
Предмет: Математика,
автор: lenazabavskaya
Предмет: Химия,
автор: akira192