Предмет: Физика,
автор: andryxa8535
Обчисліть понтеціальну енергію пружини жорсткості 40н/мдеформації якої становить 4см
Ответы
Автор ответа:
11
k=40 Н/м
x=4 см=0,04 м
Ep=?
Ep=kx^2/2=40 Н/м * 0,04 м * 0,04 м / 2=0,032 Дж.
x=4 см=0,04 м
Ep=?
Ep=kx^2/2=40 Н/м * 0,04 м * 0,04 м / 2=0,032 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vinilinka009
Предмет: История,
автор: nasyrynbekov83
Предмет: Алгебра,
автор: esonia4002
Предмет: История,
автор: илья33567б0
Предмет: Математика,
автор: настя31951