Предмет: Физика,
автор: физикашкола
яка сила тяжіння діє на тіло масою 20 кг на планеті, маса та радіус якої вдвічі менші від земних? Прискорення вільного падіння на поверхні Землі дорівнює 10 м/с2.
Ответы
Автор ответа:
56
g=GM/r^2
Если масу и радиус увеличить в двое то получится G2M/4r^2, 2 и 4 сократятся и выходит что на такой планете g будет в два раза меньше чем на Земле, а именно 5 м/2
Теперь F = mg = 20*5 = 100 Н
Если масу и радиус увеличить в двое то получится G2M/4r^2, 2 и 4 сократятся и выходит что на такой планете g будет в два раза меньше чем на Земле, а именно 5 м/2
Теперь F = mg = 20*5 = 100 Н
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: pland33
Предмет: Математика,
автор: lionellarusanova2010
Предмет: Математика,
автор: reginaefremova49
Предмет: Математика,
автор: Radukova2005
Предмет: Алгебра,
автор: mgk3