Предмет: Физика, автор: mady112003

Тіло масою 600 г рухається згідно рівняння x=10t+0, 5t2. Визначити імпульс тіла через 8 с. після початку руху .

Ответы

Автор ответа: larisaorlova65
200

m=600г=0,6 кг ; t=8cИмпульс тела Р=mV
Определим скорость из уравнения х=10t+0,5t² .  
Уравнение скорости имеет вид: V=Vo+at или V(t)=10+1t =10+t.

Тогда V(8)=10+8=18 м/с  и импульс Р=mV=0,6 *18=10,8 кг*м/с
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: ккекккккккккк6