Предмет: Химия,
автор: romanchak2018
яка кількість речовини нітратної кислоти витратиться на нейтралізацію mg(oh)2 масою 23,2 г
Ответы
Автор ответа:
5
Mg(OH)2+2HNO3=Mg(NO3)2+2H2O
v=m/M
v(Mg(OH)2)=23,2/58=0.4 моль
за рівнянням реакції складемо пропорцію
0,4 моль(Mg(OH)2) - x моль (HNO3)
1 моль(Mg(OH)2) - 2 моль (HNO3)
x=0,4*2/1=0,8
v(HNO3)=0,8 моль
v=m/M
v(Mg(OH)2)=23,2/58=0.4 моль
за рівнянням реакції складемо пропорцію
0,4 моль(Mg(OH)2) - x моль (HNO3)
1 моль(Mg(OH)2) - 2 моль (HNO3)
x=0,4*2/1=0,8
v(HNO3)=0,8 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: anastasianered84
Предмет: Английский язык,
автор: dilanimnida
Предмет: Химия,
автор: thecharmofevil
Предмет: Математика,
автор: mamonowacristin
Предмет: Математика,
автор: Stepaha123