Предмет: Физика,
автор: hgjggmfhg
Молот масою 100 кг падає з висоти 4 м. Визначити кінетичну енергію молота на висоті 1 м.
Ответы
Автор ответа:
15
По закону сохранения энергии: mgH=Eк+mgh(H=4м, h=1м, g=10м/с(примерно)), тогда Eк=mg*(H-h)=3000Дж.
Ответ: 3000 джоулей.
Ответ: 3000 джоулей.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: alenazorina211
Предмет: Биология,
автор: miramukamedieva9
Предмет: Другие предметы,
автор: ami22865
Предмет: Математика,
автор: beloglazovaturt1
Предмет: Литература,
автор: Аноним