Предмет: Физика,
автор: Міша228р
Лижник вага якого становить 540 H стоїть на лижах. Площа лиж дорівнює 0,18 м^2 який тиск чинить лижник на сніг?
Ответы
Автор ответа:
8
Дано:
Р=540 Н
S=0,18 м²
Знайти: p-?
p=F / S=540÷0,18=3000 Па.
F=P=540 H.
В-дь: р=3000 Па
Р=540 Н
S=0,18 м²
Знайти: p-?
p=F / S=540÷0,18=3000 Па.
F=P=540 H.
В-дь: р=3000 Па
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: ritalove46156
Предмет: Русский язык,
автор: khisamytdinoviskande
Предмет: Математика,
автор: slava20038