Предмет: Химия,
автор: mat578
який об'єм водню (н.у) можна одержати при взаємодії 1г кальцію з оцтовою кислотою
Ответы
Автор ответа:
1
m(Ca)=1 г Ca+2 CH3COOH=Ca(CH3COO)2+H2
V(H2)=? n(Ca)=1/40=0.025 моль
0.025 моль х моль
-------- = =>n(H2)=0.025 моль
1 моль 1 моль
V(H2)=0.025*22.4= 0.56 л
V(H2)=? n(Ca)=1/40=0.025 моль
0.025 моль х моль
-------- = =>n(H2)=0.025 моль
1 моль 1 моль
V(H2)=0.025*22.4= 0.56 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: exam212
Предмет: Алгебра,
автор: dorakahaniuk
Предмет: География,
автор: sektelka
Предмет: Математика,
автор: lolomouse
Предмет: История,
автор: учебник15