Предмет: Физика,
автор: Rostya1337
Який тиск чинить на землю куб масою 100 кг і площею основи 50см2
Ответы
Автор ответа:
14
50см2 = 0,005м2
р = F/S = mg/S =( 100кг * 9,8 H/кг)/0,005м2=
= 980 Н/0,005м2 = 196 000 Па
р = 196 кПа = 0,196 МПа
р = F/S = mg/S =( 100кг * 9,8 H/кг)/0,005м2=
= 980 Н/0,005м2 = 196 000 Па
р = 196 кПа = 0,196 МПа
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: alexandr295
Предмет: Русский язык,
автор: Rozali9A
Предмет: Алгебра,
автор: ArtemArhireev
Предмет: Литература,
автор: Inchant1337
Предмет: Литература,
автор: ульяна272