Предмет: Физика, автор: Аноним

до кінців тонкого однорідного стрижня завдовжки 2 м підвіщено вантажі масами 14 і 26 кг. На якій відстані від середини стрижня слід розмістити опору щоб стрижень перебував у рівновазі?
помогите прошу

Ответы

Автор ответа: ola0707800
80

Ответ:

X=0,3м

Объяснение:

Дано:

L=2м

m1=14кг

m2=26кг

Знайти:

( відстань від середини стрижня позначимо x )

x - ?

Розв'язання:

М1=М2 і Р1d1=P2d2

d1=L/2+x і d2=L/2-x

m1g×(L+x)=m2g×(L/2-x)

m1×L/2+m1×x=m2×L/2-m2×x

m1×x+m2x=m2×L/2-m1×L/2

x(m1+m2)/m1+m2=l/2(m2-m1)/m1+m2

=L/2×m2-m1/m1+m2

x=2м/2×26кг-14кг/14кг+26кг

=1м×12кг/40кг=0,3м

X=0,3м

0,3м=30см

Смотри внимательно, не запутайся

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kolychev0906