Предмет: Физика,
автор: pmarina1
ЗАДАЧА........Провідник довжиною 0,15 м. перпендикулярний до вектора магнітної індукції модуль якої= 0,4 тесл, Сила струму в провіднику 8 Ампер. Знайти роботу, що була виконана при переміщені провідника на 0,025 м, В напрянму сили ампера
Ответы
Автор ответа:
3
A=Fa*S=I*B*L*S=8*0,4*0,15*0,025=0,012 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: vitalinadrac1
Предмет: Геометрия,
автор: diananuriea77
Предмет: Русский язык,
автор: serovleni2021
Предмет: Химия,
автор: Zalina9132