Предмет: Физика,
автор: vladaass1
з висоти 8 м падає яблуко масою 200 г. Яку роботу при цьому виконує сила тяжіння?
Ответы
Автор ответа:
14
F = mg;
Aтяжести = mgh;
Граммы переводим в килограммы- 200 грамм = 0,2 килограмма;
A = 0,2x8x9,8 = 15,68 Дж.
Aтяжести = mgh;
Граммы переводим в килограммы- 200 грамм = 0,2 килограмма;
A = 0,2x8x9,8 = 15,68 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: slavik310709
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aika0888
Предмет: Химия,
автор: aminalox94
Предмет: Математика,
автор: plmqaz1
Предмет: Алгебра,
автор: lizochkakovale1