Предмет: Физика, автор: dana2005prustyp41qv0

Під час перевезення вантажу, самоскид розвиває потужність 30 кВт. Яку роботу він виконує протягом 45 хв.?

Ответы

Автор ответа: ZnauVsePoFizike
83
Дано:
N = 30 кВт = 30000 Вт;
t = 45 мин = 2700 с;
Найти:
А - ?
Решение:
N = A / t;
A = N * t = 30000 * 2700 = 81 МДж;
Ответ: 81 МДж.
Похожие вопросы