Предмет: Физика, автор: romionza

з висоти 40 м над поверхнею землі вертикально вгору кинули тіло зі швидкістю 20 м/с Запишіть рівняння руху тіла y=y(t) побудуйте графік руху (g=10м/с2)

Ответы

Автор ответа: Mironisimo
9
v=20
h=40
g
y=h+v*t-g*t^2/2
Похожие вопросы