Предмет: Физика,
автор: NIK02002
СРОЧНО ФИЗИКА 9 КЛАСС (20б. дам)
У човен масою 120кг, що проплив під мостом, опустили з моста ящик 40кг. Якою стала швидкість човна? Початкова швидкість його руху була 2 м/с. Опір води не враховуйте
Ответы
Автор ответа:
59
M=120 кг m=40 кг v1=2 м/с v2=?
===
Закон сохранения импульса
M*v1=(M+m)*v2
v2=M*v1/(M+m)=120*2/(120+40)=1.5 м/с
=============================
===
Закон сохранения импульса
M*v1=(M+m)*v2
v2=M*v1/(M+m)=120*2/(120+40)=1.5 м/с
=============================
NIK02002:
Спасибо !!!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dimamesnankin
Предмет: География,
автор: ksatygina26
Предмет: Математика,
автор: erikbrom7
Предмет: Математика,
автор: Alis131