Предмет: Физика,
автор: vm12042004
На реостат намотано 30 м нікелевого дроту з площею поперечного перерізу 0,45 мм в квадраті . Якою є сила струму в реостаті , якщо напруга на його затискачах становить 140 В
Ответы
Автор ответа:
84
находим сопротивление реостата R=p*L/s=0.4ом*мм²/м *30м/0.45мм²=26.66ом
I=U/R=140в/26.6ом=5.25а
I=U/R=140в/26.6ом=5.25а
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: nadtokakarina90
Предмет: Українська література,
автор: urikpliska
Предмет: Литература,
автор: musaevaelmira2007
Предмет: Математика,
автор: махаша
Предмет: История,
автор: rayze