Предмет: Физика, автор: bogdanbor

Визначте масу м’яча, який під дією сили 50 мН набуває прискорення 10 см/с2.

Ответы

Автор ответа: estengseant
50
F = 50 мН = 0,05 Н
a = 10  \frac{см}{с^2} = 0,1  \frac{м}{с}

m - ?

Решение:
F = ma => ma = F => m =  \frac{F}{a}
m = \frac{0.05}{0.1} = 0.5 \: (кг)

Ответ: 0,5 кг.
Похожие вопросы