Предмет: Физика,
автор: саша200221
визначте середню кінетичну енергію атома аргону якщо температура газу 17°с
Ответы
Автор ответа:
7
Ek=3*k*T/2=3*1,38*10^-23*290/2=6*10^-21 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: zhenya2004black
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: ута2