Предмет: Физика,
автор: etarasenko
Гас витікає з вертикально розміщеної крапельниці, яка закінчуються трубкою з внутрішнім діаметром 1,8мм. Скільки крапель утвориться з 1см^3 гасу за температури 20°C? Q=24мН/м. Густина гасу 800кг/м^3.
Ответы
Автор ответа:
17
d=1.8*10^-3 м V=10^-6 м3 σ=24*10^-3 Н/м ρ=800 кг/м3 n=?
===
σ=F/L
F=m*g/n
m=ρ*V
L=π*d
n=ρ*V*g/(π*d*σ)=800*10^-6*10/(3.14*1.8*10^-3*24*10^-3)≈59
=============================================
===
σ=F/L
F=m*g/n
m=ρ*V
L=π*d
n=ρ*V*g/(π*d*σ)=800*10^-6*10/(3.14*1.8*10^-3*24*10^-3)≈59
=============================================
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: jimnik
Предмет: География,
автор: askaralievazamat75
Предмет: Русский язык,
автор: nastakik777
Предмет: География,
автор: nastybrainly
Предмет: Математика,
автор: Волк311