Предмет: Математика, автор: Ирушка

Пожалуйста помогите решить задачу.

5яблок+ 2груши=108руб

2яблока+2груши=72руб

Вопрос:Сколько стоит одно яблоко и одна груша?

Ответы

Автор ответа: лё123
0

2 гр=108руб-5ябл.=72руб-2ябл.

108руб-5ябл.=72руб-2 ябл.

3 ябл.=36руб

1 ябл.=12 руб.

2гр=72руб-12*2=48 руб.

1 гр=48руб:2=24 руб. 

Автор ответа: ali07
0

5я + 2г=108   5я+72-2я=108    3я=108-72   3я=36        я = 12      я = 12    я = 12

2я + 2г=72     2г=72-2я           2г=72-2я     2г=72-2я   2г=72-24  2г=48     г = 24

 

Ответ. Стоимости: яблоко - 12 руб, груша - 24 руб.

 

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: kenado20
найди прилогательные в данном тексте Құнанбай мен Ұлжаннан туған төрт ұлдың бірі Абай жастайынан-ақ ерекше қабілетімен, ақылдылығымен көзге түседі. Балаға сыншы әкесі осы баласынан қатты үміт етеді. Әкесі оның зеректігін байқағаннан кейін, 10 жасқа толған соң Семейдегі Ахмет Риза медресесіне береді. Медреседе төрт жыл оқығаннан кейін, оқудан шығарып алып, қасында ұстап, ел басқару ісіне баули бастайды. Әкесінің төңірегінде ел жақсыларымен араласып, өз халқының рухани мәдениет жүйелерімен жете танысады. Өзі билер үлгісінде шешен сөйлеуге төселеді. Ұтымды сөзімен, әділ билігімен елге танылып, аты шығады. Көп ұзамай, жетпісінші жылдардың бас кезінде Қоңыр Көкше дейтін елге болыс болады. Билікке араласып, біраз тәжірибе жинақтағаннан кейін ол халық тұрмысындағы көлеңкелі жақтарға сәуле түсіруге күш салып бағады. Бірақ онысынан пәлендей көңіл тоятындай нәтиже шығара алмайды. Сондықтан халқына пайдалы деп тапқан істерін көркем сөзбен, әсіресе, өлеңмен насихаттамақ болады. Абайдың басқа балалардан алымдылығын аңғарған Құнанбай оны елге шақырып алып, өз жанына ертіп, әкімшілік-билік жұмыстарын жүктейді. ​