Предмет: Физика, автор: misterkurkinChilato

Тіло масою 40 кг плаває у воді ,об'єм частини тіла над поверхнею води дорівнює V1=2дм^3, який об'єм V усього тіла? Густина води 1000кг/м^3 ( прошу рассписать)


ФакторСтраха1: надо найти обьем который свверху?
misterkurkinChilato: Всего тела

Ответы

Автор ответа: ФакторСтраха1
7
дано:
m=40кг
V1=2дм^3=0.002м^3
P=1000кг/м^3
V1+V2-?
усл .плавание тела в жидкости:Fa=mg,т.е.
mg=V2Pg
V2=m/P
V1+V2=m/p+V1={40/1000+2/1000}m^3=0.042m^3
Ответ:0.042м^3=V1+V2


misterkurkinChilato: Спасибо , выручили!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: fedotovroman