Предмет: Физика,
автор: прдима
яку роботу виконала горизонтальна сила 5 кН яку прикладено до візка якщо під дією цієї сили пройшов шлях 150м
Ответы
Автор ответа:
68
Дано:
F=5 кН
l=150 м
Знайти: А-?
А=F×l=5000×150=750 000 Дж.
5 кН=5000 Н.
В-дь: А=750 000 Дж=750 кДж.
F=5 кН
l=150 м
Знайти: А-?
А=F×l=5000×150=750 000 Дж.
5 кН=5000 Н.
В-дь: А=750 000 Дж=750 кДж.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: daria01230
Предмет: Математика,
автор: ekimovavarenik
Предмет: Литература,
автор: tasmukhambetovasabri
Предмет: Математика,
автор: ЮЛАА2
Предмет: Алгебра,
автор: veseliy20