Предмет: Физика,
автор: дашоно
Якою є маса тіла, якому сила 16 Н надає прискорення 0,8 м/с2.
Ответы
Автор ответа:
4
ma=F
m=F/а=16/0,8= 20кг
m=F/а=16/0,8= 20кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Jonwi345
Предмет: Алгебра,
автор: khesezovaleila11
Предмет: Литература,
автор: valeriadanbrv31
Предмет: Биология,
автор: Denisova21
Предмет: История,
автор: Кристинка9955