Предмет: Физика,
автор: neon20333p6qb3q
чому дорівнює індуктивність котушки якщо сила струму 3А енергія магнітного поля котушки дорівнює 1,8 Дж
Ответы
Автор ответа:
0
I=3 А
W=1,8 Дж
L=?
L=2W/I^2= 3,6 Дж / 9 А = 0,4 Гн.
W=1,8 Дж
L=?
L=2W/I^2= 3,6 Дж / 9 А = 0,4 Гн.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: vladik110988
Предмет: Литература,
автор: aminanurlybekova24
Предмет: Английский язык,
автор: princesska55582
Предмет: Химия,
автор: quuuest
Предмет: Информатика,
автор: ЯднеСтепан