Предмет: Физика, автор: Marysky7

Тіло важить у повітрі 6 Н, а у воді 4 Н. Чому дорівнює об'єм цього тіла?

Ответы

Автор ответа: DedStar
14

Ответ:

Объяснение:

Дано:

P₁ = 6 Н

P₂ = 4 Н

ρ = 1000 кг/м³

____________

V - ?

1)

Находим выталкивающую силу:

Fₐ = P₁ - P₂ = 6 - 4 = 2 Н

2)

Из формулы:

Fₐ = ρ·g·V

находим объем тела:

V = Fₐ / (ρ·g)

V = 2 / (1000·10) = 2·10⁻⁴ м³         или  200 см³.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 2010gulbanu90
Предмет: Математика, автор: lizajka3