Предмет: Физика,
автор: 32А23
Тіло масою 6 кг певна сила надає прискорення 0,2 м/с2. Якого прискорення набуде тіло масою 1,2 кг під дією тієї ж сили?
Ответы
Автор ответа:
194
F1=F2 (за умовою)
F1=m1×a1
F1=6кг×0,2м/с^2=1,2H
a2=F2/m2 =1,2H÷1,2кг=1м/с^2
Відповідь a2=1м/с^2
F1=m1×a1
F1=6кг×0,2м/с^2=1,2H
a2=F2/m2 =1,2H÷1,2кг=1м/с^2
Відповідь a2=1м/с^2
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zhilinda2908
Предмет: Другие предметы,
автор: adellezes92
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: mihailvagin199
Предмет: Математика,
автор: dhdvfb