Предмет: Физика,
автор: alenka3663
Визначте масу пального необхідного для надання ракеті масою 800кг першої космічної швидкості(7,9 км), якщо гази викидають з ракети 2 км/с
Ответы
Автор ответа:
25
M (ракеты)* V (ракеты) =m(газа) v(газа) все
m(газа)=М(ракеты)V(ракеты)/v(газа)=800*7900/2000=3160 (кг)
m(газа)=М(ракеты)V(ракеты)/v(газа)=800*7900/2000=3160 (кг)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: yuki656i438
Предмет: Алгебра,
автор: daniilmerc508
Предмет: Литература,
автор: dennis1254
Предмет: Алгебра,
автор: aavgodin
Предмет: Биология,
автор: Саша1237