Предмет: Физика,
автор: verazhovta2015
Яка сила потрібна для опускання вантажу масою 10 кг з прискоренням 3 м/с?
Ответы
Автор ответа:
1
F = ma,
F = 10 * 3 = 30 (Н)
Ответ: 30 Н.
F = 10 * 3 = 30 (Н)
Ответ: 30 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: maksum27
Предмет: Математика,
автор: natalali531
Предмет: Математика,
автор: Dosmukhamedovaaisha
Предмет: Математика,
автор: demin76
Предмет: Математика,
автор: пацан34