Предмет: Физика,
автор: Ilyasham
Хокейна шайба масою 160 г, яка перебуваэ в спокої, під діэю певної сили може набрати швидкість 30 м/с за 0,1 с. Визначте модуль ціэї сили.
Ответы
Автор ответа:
11
F=ma
a=v/t=30/0.1=300 м/с в квадрате
160 гр переводим в кг и получается 0,16 кг
F=0.16*300=48H
a=v/t=30/0.1=300 м/с в квадрате
160 гр переводим в кг и получается 0,16 кг
F=0.16*300=48H
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Svetka88
Предмет: Математика,
автор: ksdanilova90
Предмет: Литература,
автор: popovnekit