Предмет: Физика, автор: Xachasomnivays

тіло підкидають вгору зі швидкістю 20м/с.Через який час після кидка воно опиниться на висоті 15м

Ответы

Автор ответа: NataliiaLizard
2
20-15=5 (м)5/20=1/4 (с)
1-1/4=4/4-1/4=3/4 (с)

ответ: через 3/4 с
Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт, автор: meserak153sofia